Náš příběh

 

Příběh INFINITE

Značka INFINITE MedStyle se začala rodit v roce 2016, kdy si tři studenti medicíny na anatomickém pitevním kroužku řekli, že chtějí změnit oblékání českých zdravotníků. V rámci studia viděli každodenní praxi lékařů v nemocnici. Rozhodli se ji změnit, a co se týká oblékání ji dělat po svém. Nabídnout každému něco víc. A tak vznikla myšlenka.

Myšlenka na zlepšení oblékání nejen nás samotných, ale i kolegů, ať už v rámci studia nebo po něm. Vytváření vlastních produktů v České republice, které svému majiteli budou dělat radost a zpříjemní mu těžkou práci. Zanedlouho poté vznikl první plášť INFINITE MedStyle, plášť s voděodolnou úpravou a černými elegantními detaily. A tak jsme začali.

 

INFINITE MedStyle nyní

Naší vizí je spolu s Vámi změnit oblékání zdravotníků. Nadále se snažíme rozvíjet a vytvářet nové produkty s důrazem na podporu místních firem. Kvalitní produkty, které budou vypadat profesionálně a dělat radost nejen zdravotníkům, ale i pacientům. Chceme dopřát každému, aby byl nejlepší již na první pohled!

 

Kdo jsme..?

circle1   MUDr. Filip Toman  

Filip je velký kutil a měl již od mala sen stát se ortopedem. V ortopedii se potkává zručnost se smyslem lékařské profese, a to pomáhání druhým. V jeho rozhodnutí ho podporoval a formoval dědeček, který byl jeho velkým vzorem. Vystudoval Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Ve svém volném čase rád vaří, sportuje a buduje nové projekty. Jeho největší radostí je posouvání věcí o krok dál a vytváření nových hodnot. Jeho snem je tvorba špičkových produktů a služeb pro zdravotníky na celém světě.

Ve firmě má na starosti marketing, sponzoring studentských spolků a rozvoj firmy.

 

circle2   MUDr. Matěj Samec

Matěj si zvolil medicínu proto, že nepřišel na žádné smyslupnější povolání, které by ho naplňovalo. Nebál se této výzvy a vystudoval Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Uvědomuje si důležitost důvěry pacienta v lékaře, danou nejen postojem lékaře, ale i jeho vzhledem a proto se rozhodl změnit oblékání lékařů. Rád sportuje, čte dobré knížky a zajímá se o psychologii. Jeho dalším snem je vzdělávat mladé lékaře a studenty a přispět tak ke zvýšení kvality našeho zdravotnictví.

Matěj zajišťuje spolupráci s dodavateli, vývoj a zařazování nových produktů.

 

IM5   MUDr. Pavel Borský

Pavel vystudoval Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Medicínu si vybral, protože chtěl, aby jeho práce měla smysl. Zdraví považuje za to nejdůležitější, co v životě máme a tak je rád, když může pracovat na tom, jak ho lidem zlepšit. Kromě povolání lékaře se věnuje výzkumu stárnutí, a to jeho zpomalení nebo dokonce zastavení. Ve svém volném čase rád cestuje, sportuje, čte a věnuje se rodině.

V naší firmě zajišťuje strategie, analýzy a investice.

1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení